• Намалена цена
  • Ново
бакар противтежа волан блок за 1/10 traxxas trx4 роботот автомобил
zoom_in

бакар противтежа волан блок за 1/10 traxxas trx4 роботот автомобил

DEN 4323.00 4699.20

Износот
check Това е достапна

бакар противтежа волан блок за 1/10 traxxas trx4 роботот автомобил

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
TRX4
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал

Слична стока во категоријата..