• Намалена цена
  • Ново
1pcs/многу СТП Авион Тркала diamete25/32/38/45/50/57/63/70/76mm Гумени Тркала За РК Авион Модел И DIY Робот Гуми
zoom_in

1pcs/многу СТП Авион Тркала diamete25/32/38/45/50/57/63/70/76mm Гумени Тркала За РК Авион Модел И DIY Робот Гуми

DEN 177.00 177.12

Износот
check Това е достапна


Бренд Име : Redhawk
Сунѓерот круг 25мм 32-милиметри 38mm 45mm 50mm 57mm 63mm 70mm 76mm Гумени Тркала За РК Авион Модел И DIY Робот Гуми
Пакет содржина : 100% Сосема Нов 1x Авион Тркала

боја:
D25xH11mmxd2.1, D32xH12mmxd2.1, D38xH14mmxd3.1, D45xH16mmxd3.1, D50xH18mmxd3.1, D57xH21mmxd3.1, D63xH23mmxd3.1, D70xH11mmxd4.1, D76xH18mmxd4.1
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
REDHAWK
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Број На Модел На:
дијаметар на 25-76MM
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Сунѓерот

Слична стока во категоријата..