• Намалена цена
  • Ново
50pcs дупка 2xOD 26mm пластични Тркала tamiya/жешки тркала играчка тркало на автомобилот diy Играчка Додатоци Технологија Модел Делови/рк/бебе играчки T262A
zoom_in

50pcs дупка 2xOD 26mm пластични Тркала tamiya/жешки тркала играчка тркало на автомобилот diy Играчка Додатоци Технологија Модел Делови/рк/бебе играчки T262A

DEN 215.00 226.08

Износот
check Това е достапна

Материјал : пластични Надворешниот дијаметар : за 25.8 mm; вратило дупка : 1.95 mm(тесни одговара 2mm вратило) дебелина : за 8мм максимална дебелина : за 9.8 mm(inclube вратило колона висина) Забелешка : *Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0-3мм грешка. За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не цел со информации за песната. ако треба со информации за песната,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Бренд Име:
yuanmbm
Материјал:
Пластични

Слична стока во категоријата..