• Ново
3pcs Собираат Обвивка 4mm Банана Приклучок Краток спој Plug 19mm теренот скокач Multimeter Калибрација приклучок
zoom_in

3pcs Собираат Обвивка 4mm Банана Приклучок Краток спој Plug 19mm теренот скокач Multimeter Калибрација приклучок

DEN 335.52

Износот
check Това е достапна


Обвивка 4mm Банана Приклучок Краток спој Plug 19mm теренот скокач Multimeter Калибрација plug 26.221 обвивка 4mm Банана приклучок Краток спој Plug 19mm теренот скокач Multimeter Калибрација приклучок
Производ Материјал : Бакар тело , beryllium бакар shrapnel никел , ABS обвивка
Нето тежина на еден производ (g/одделение) : 9.4

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
ALZRC
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
За Возило Тип:
Летало
Број На Модел На:
Собираат
Надградба На Делови/Додатоци:
делови

Слична стока во категоријата..