• Намалена цена
  • Ново
YUKALA 1/10 отстрани контрола на делови за автомобили ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК Дербито на патот лебдат автомобили 445*190mm тркала база 260mm
zoom_in

YUKALA 1/10 отстрани контрола на делови за автомобили ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК Дербито на патот лебдат автомобили 445*190mm тркала база 260mm

DEN 766.00 806.40

Износот
check Това е достапна


големина : 445*190mm*100mm
тркала база : 260mm

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
445*190mm
Бренд Име:
YUKALA
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
083
Алатка Материјали:
Насликани
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Технички параметри:
Вредност 10
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Автомобил Школка
РК Делови и Accs:
Автомобил Школка
Материјал:
ПВЦ

Слична стока во категоријата..