• Ново
1Set Двојна Мотори РК Брод Диск 180 Моторни+Моторни Седиште+Бакар Цевки+15cm Вратило+Г.С. CCW Пропелери Собранието Комплет за DIY Модели
zoom_in

1Set Двојна Мотори РК Брод Диск 180 Моторни+Моторни Седиште+Бакар Цевки+15cm Вратило+Г.С. CCW Пропелери Собранието Комплет за DIY Модели

DEN 450.72

Износот
check Това е достапна


1 Set Двојна Мотори РК Брод Диск 180 Моторни+Моторни Седиште+Бакар Цевки+15cm Вратило+Г.С. CCW Пропелери Собранието Комплет за DIY Модели
Спецификации :
180 мотор
- Вратило должина : 6mm
- Вратило дијаметар : 2mm
- Напон : 3-9 V
- Ротација брзина : 3 V, 10000rpm
- Size : 32*20*15mm
- Завртка дупки : М2
Одговараат за 20-40cm рк брод
Пакетот вклучува :
2 x 180 мотор
2 x моторни седиште
2 x бакар конектор
2 x 15cm должина на вратило
2 x пропелери(1pc г.с.+1pc ccw пропелер)

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
YUENHOANG
РК Делови и Accs:
Други
Материјал:
Други

Слична стока во категоријата..