• Намалена цена
  • Ново
Тајната 500 Метална Опашка Роторот Поставите Појас Диск за 500 хеликоптер
zoom_in

Тајната 500 Метална Опашка Роторот Поставите Појас Диск за 500 хеликоптер

DEN 1002.00 1055.04

Износот
check Това е достапна


500 Метална Опашка Роторот Поставите Појас Диск
Спецификација 100% Сосема Нов! Материјал : Метал & Пластични Боја : Црна Користат за Т-РЕКС 500 Појас за Возач Хеликоптер Пакет Содржина 1 x 500 Метална Опашка роторот поставите појас диск

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
Вредноста 7
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Големина:
500
Број На Модел На:
мистерија
Бренд Име:
Aeolian
РК Делови и Accs:
опашката роторот

Слична стока во категоријата..