• Ново
Топла Трки Traxxas коса црта 4x4 Алуминиум предното Или Задното Тело Планината SLF20106
zoom_in

Топла Трки Traxxas коса црта 4x4 Алуминиум предното Или Задното Тело Планината SLF20106

DEN 1886.40

Износот
check Това е достапна

Топла Трки SLF20106
Ова е Топла Трки Aluinum предното или Задното Тело Планината за Traxxas коса црта 4x4.
КАРАКТЕРИСТИКИ : CNC 6061 Алуминиум
Сина боја
ЌЕ ДОБИЕТЕ : Еден Алуминиум тело планината сет
УСЛОВИ : Инсталација на шасија
СПЕЦИФИКАЦИИ : должина : 126mm (4.96")
ширина : 24mm (0.95")

Бренд Име:
30°N
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
SLF20106
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Слична стока во категоријата..