• Намалена цена
  • Ново
SNCN Водоотпорен Акрилик Движат LED Добредојдовте на Возилото Scuff Плоча Педалата Вратата Sill Пат Светлина За Kia Sportage KX5 2017 2018
zoom_in

SNCN Водоотпорен Акрилик Движат LED Добредојдовте на Возилото Scuff Плоча Педалата Вратата Sill Пат Светлина За Kia Sportage KX5 2017 2018

DEN 1714.00 3360.00

Износот
check Това е достапна

SNCN Водоотпорен Акрилик Движат LED Добредојдовте на Возилото Scuff Плоча
На возилото Вратата Sill Пат Светлина За Kia Sportage KX5 2017 2018
Pls бидете сигурни дека оваа светлина се вклопи во вашиот автомобил пред цел, ако тоа не го знам,
pls контактирајте со продавачот за проверка,ви благодариме!
* Цената вклучува(лево + правото);

Емитуваат Боја:
пред 2 парчиња црвена, пред 2 парчиња сина, пред 2 парчиња бела, заден 2 парчиња црвена, заден 2 парчиња сина боја, заден 2 парчиња бело, сите 4pcs црвена, сите 4pcs сина, сите 4pcs бела
Тип На Објект:
Добредојдовте Светлина
Бренд Име:
sncn
Точка име :
Движејќи се ДОВЕДЕ Добредојдовте на Возилото
Напон:
12V
Вати:
5W
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Гаранција:
12months
боја:
Црвено/Блу/Бела
Предниот Дел На Возилото Големина:
53.0*4.6 cm
Задниот Дел На Возилото Големина:
29.0*4.6 cm
Автомобил модел:
За Kia Sportage KX5 2017-2018

Слична стока во категоријата..