• Ново
Обичај Стакло на прозорец за електростатско Филм матирано обоени вратата налепница, дома фолија налепници ,водоотпорен за бања подморница светот
zoom_in

Обичај Стакло на прозорец за електростатско Филм матирано обоени вратата налепница, дома фолија налепници ,водоотпорен за бања подморница светот

DEN 1056.00

Износот
check Това е достапна


Може да се направи кориснички големина,но максимална ширина е 85cm,ние не можеме да брод повеќе од 85cm со стандарден превозот класа.
Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко
Ве молиме comfirm на информации за контакт внимателно.
1. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.
3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење. Затоа ве молиме да бидете трпеливи .
Превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
Политика На Враќање
4 Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 15 дена по приемот.
5 Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
6 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
7. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко.

Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан,Матирано / Гравирани
Функција:
Експлозија-Доказ,Украсни
Бренд Име:
Yesmet
Функција:
Самолепливи
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови

Слична стока во категоријата..