• Намалена цена
  • Ново
Openwork Занает Подарок Кинески Фан Декоративни Гроздобер Полн Бамбус Виткање Рака Фан Традиционално Врежан Рачен Пренослив Фанови
zoom_in

Openwork Занает Подарок Кинески Фан Декоративни Гроздобер Полн Бамбус Виткање Рака Фан Традиционално Врежан Рачен Пренослив Фанови

DEN 1449.00 1766.40

Износот
check Това е достапна


Потсетник Совети
Ова е фан на традиционалните рачно изработени, не ја отфрли суптилни недостатоци, ние ќе го проверат квалитетот пред породувањето. Не грижете се.
Режимот на транспорт >=50pcs Слободни ЕМС express, време : 8 - 10days.
Спецификација
Материјал : Полн бамбус
Фан на коските Боја
Виткање долго 23cm,отворете 41cm
Пакување : подарок торба
Политика На Враќање
Ако Стоките имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.
Објаснување
1. Пристигнување време е обично 20 - 59days, 60 дена подоцна не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние кога пратката, ќе ја испита производ на квалитетот; Има прашање товар, ние не ќе ви даде
3. Кога ние не на интернет, може да поднесе налог , по што оди на работа, добива во вашиот налог, ќе контакт со вас.
Цената не вклучува фан стојат
Подарок торба За продавачот
Ние сме свила преработка и маркетинг на традиционалната Кинеска култура занаетчиски претпријатија Свила производи вклучуваат :
1. Подарок Перница
2. Чевли кеси
3. Накит, кутии, вреќи
4. Паричникот чанта
5. Чанти
6. Козметички кеси
7. Мобилен телефон кеси
8. Камерата случај кеси
9. Silks Огледало
10. Кармин кутија
11. перници Маска
11. Влечки
12. Стакло Увеселителен парк, placemat
13. складирање Бонбони кутии
14. шише вино покрие кеси
13. Табела тркачи маса крпа
14. Лаптоп компјутер торба
15. Децата свила облека , капи
16. мажите Марами жените Шамија
17. мажите вратоврска, Sleepwear
18. Извезена Handkerchief
19. Бизнис картичка Кутија Дневник лаптоп
Занаети од традиционалната Кинеска култура Директориум
1. Silks Изработката Кукли
2. Занает мажите Фанови жените Фан
3. Метален Клуч синџири Серија : Пекинг Опера Маска панда Антички Облека итн.
4. Насликани Дрвени Чешли Серија : Мобилен Телефон ремени& Шарм, Копче синџир Чешли, итн
5. Кадифен Панда Серија клучни прстен, мобилен телефон ремени& Шарм , Влечки, Ракавици, итн
6. Пекинг Опера Маска маски
7. Cloisonne Накит
8. Кина јазол автомобил виси
9.Cloisonne Топката Пен
10. Пивско Шише настроената
11. Стапчиња за јадење
12. Хартија-сечење, Фенер
13. Врежан lacquerware Занаети
14. Ткаенина Занаети
Итн итн.
На секои две недели со нови производи додаден во нашиот каталог

Фан Големина:
8 инчи
Број на Фан Ребра:
22
Техника:
Врежан
Е Свитлива:
Yes
Бренд Име:
Само Мојот Живеат Дома
Фан Rib Материјал:
бамбус

Слична стока во категоријата..