• Намалена цена
  • Ново
Нови ПВЦ Јапонски ЕДНО ПАРЧЕ Цртан филм Брод Аквариум Декорација Риба Резервоарот Брод Украс Среќен Сончево Морски Брод Слика Водни Оркестарот
zoom_in

Нови ПВЦ Јапонски ЕДНО ПАРЧЕ Цртан филм Брод Аквариум Декорација Риба Резервоарот Брод Украс Среќен Сончево Морски Брод Слика Водни Оркестарот

DEN 238.00 366.24

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[custom]-[41371]
Спецификација :
Модел : Цртан Филм Брод Брод Декорација
Материјал : ПВЦ
Стил : ЕДНО ПАРЧЕ Catoon Брод
Среќен Големина : Околу 8.5x8cm
Сончево Големина : Околу 7.5x7cm
Морски Големина : Околу 7.5x6cm
Примена : Дома Декорација, Риба Резервоарот Декорација, Деца Роденденски Подарок
Важна Забелешка :
1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[41580]
[xlmodel]-[custom]-[41370]
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
4. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека ќе љубезно не преземаат дополнителни сопствени трошоци или царинење како причина за наплата барање или негативни повратни информации.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Враќање или Надоместок
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Не отворајте спор, без било каква комуникација.
2. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 1-50px грешка понекогаш.
3. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас навремено и вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.
4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Големина:
ship decoration
Бренд Име:
MEANGOOD
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
ПВЦ
Тежина:
45g
Број На Модел На:
SKU191
Тип:
Риба
Филм:
Јапонски Едно Парче
Стил:
Весело, Илјада Сончево, Морски Брод
Type1:
Цртан Филм Акција Фигура Дома Декорација
Type2:
Риба Резервоарот Цртан Филм Брод Украс
type3:
Вештачки Брод Аквариум Декорација
type4:
Деца Роденден, Божиќ Подароци
Среќен Големина:
Околу 8.5x8cm
Сончево Големина:
За 7.5x7cm
Морски Големина:
За 7.5x6cm

Слична стока во категоријата..