• Намалена цена
  • Ново
Најновите!! ! WDF9062 20 МИЛИОНИ должина трансфер печатење филм Ширина 50cm хидрографски филм
zoom_in

Најновите!! ! WDF9062 20 МИЛИОНИ должина трансфер печатење филм Ширина 50cm хидрографски филм

DEN 1368.00 1440.00

Износот
check Това е достапна


вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
PVA
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
pva филм
Бренд Име:
iWDF
Објектот Тежина:
0.7kg
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
20m
Должина:
20м
Широк:
0.5 m
Шема:
цвет/animal/дрво/оган и сл.
Пакет:
Пакет со меур торба
Тип:
вода трансфер филм
Име 1:
вода трансфер печатење филм
Име 2:
хидрографски филм
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..