• Намалена цена
  • Ново
5Pcs/ 23A12V супер алкална вратата далечински управувач стигнале вратата shutter вратата за далечинска контрола на батеријата батеријата 12V23A
zoom_in

5Pcs/ 23A12V супер алкална вратата далечински управувач стигнале вратата shutter вратата за далечинска контрола на батеријата батеријата 12V23A

DEN 106.00 124.80

Износот
check Това е достапна

карактеристики : 100% Сосема Нов, исто така познат како -23 A, 23 AE, A23, E23 A, V23 GA, MN21, GP23 A, LRV08, 8 F10 R, 8 LR23, 8 LR932, CA20, K23 A, L1028, MS21, RVO8 или VR22. Честа употреба : Графички Таблети, Ласерски Совети, калкулатори, Вратата за Далечинска контрола на аларми, врата, автоматски далечински и др. големина : 10.22 * 28.5 mm напон : 12 V модел : 23 A 12 V категорија : Алкална Батерија Забелешка : не се полните батеријата која се користи или отфрлени во оган

Бренд Име:
RUIXINYU
Употреба:
Универзална
Пакет:
Yes
Безжична Комуникација:
RF
Број На Модел На:
23A12V батеријата

Слична стока во категоријата..