• Ново
2017 Романтична Сива Подуени Чипка Цвет Девојка се Облекуваат за Свадби Чипка Девојки Партија Заедница Фустан Церемонија Gown
zoom_in

2017 Романтична Сива Подуени Чипка Цвет Девојка се Облекуваат за Свадби Чипка Девојки Партија Заедница Фустан Церемонија Gown

DEN 5279.52

Износот
check Това е достапна


Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез,ракавици, shawl,круна,итн
Ве молиме Одберете ја Големината Според Нашите Големина на Табелата На сликата подолу
Снимањето светлина и поставување на вашиот компјутер на екранот може да предизвика мала боја mismatches
Овој фустан може да се прилагоди за различни бои и големини.Кога ќе се направи ред,ве молиме испратете порака до нас за вашата големина детали,Биста,половината,колковите обемот и висината,ако други prombles,можете исто така да се поврзете со нас
Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. За да испратите некоја email We ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. или, ве Молиме користете Trade Manager контактирајте со нас
Или ве молиме контактирајте со нас со онлајн чет или порака.
Поради временската разлика меѓу различни земји, ако не можеме да навремен одговор за вас од страна на разговори на интернет.
Ве молиме контактирајте со нас преку порака.Ви благодариме.
Ако сакате Нарачана големината , ве молиме да се измери големината
1. Целосна Биста : _____CM. (Ќе е подобро да се стави на градник ќе се носат во текот на свадбата)
2. Половината : _____CM. (Ова е најмалиот дел од половината)
3. Хип : _____CM. (Ова е најширокиот дел на колковите, преку hipbone)
4. Рамо до рамо : _____Cm
5. (Половината на Нозе со пета ) : ____cm
6. (Рамо до Половината) : ____cm
7. (Рамо до нозете во чевлите) : ____cm
8. (Рамо до Нозете без да се во чевли) : ___cm
9. Фустан во боја = ____( слики во боја или да изберете од боја шема )
и кажете ми врати : патент или чипка-up затворени
Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте
(10) Armseye : _
(11)Рамо до Биста : __
(12) Bicep : _
За Големина : Сите наши модели се дизајнирани од страна на CAD,а потоа се печати,па ние не треба големина проблеми,колку што мерка сами правилно.Па ние не прифаќаме пријава за која било големина на проблемот. За Квалитет : Доколку постои било каков квалитет проблем,како дамки,скршени,што ние го прифаќаме се врати и ќе ви вратат сите пари. Направени со најсериозните став, секој од нашите фустан кој го отелотворува сите стручни тимови макотрпна напори. Бидејќи ова фустани се без заеднички стоки и секој од нив е прилагодена на специфичните потреби на клиентите, па ние не прифаќаме било причини не се враќа, освен сериозен квалитет на дефекти и да биде оној што го наредил , ви благодариме за вашето разбирање. Сепак, земајќи ги во предвид најразлични фактори, ние обезбеди слободен живот услуга во менување на големина и детали, но треба клиентот да ги сноси и назад товар на фустан.

Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
shangshangxi
Силуета:
А-Линија
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Лак,Црисс-Крстот,Ruched,Чипка,Возбудува,Sashes
Ткаенина Тип:
tulle
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
Wed026
Сезоната:
пролет лето есен зима
Големина:
2 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 or Custom-made
боја:
цвет девојка се облекуваат
Стил:
Цвет девојка се облекуваат за свадба
Свадба Фустани:
vestido де noiva
Сива Девојка Се Облекуваат:
Првата Причест Фустани За Девојки
Цвет девојка Пром Фустан:
Првата Причест Фустани За Девојки
девојки церемонија фустани:
девојка партија облечи
првата причест gown:
девојка партија облечи

Слична стока во категоријата..