• Намалена цена
  • Ново
Бели Деца Вечер Чипка Половина Ракави, Со Појас Бал Цвет Девојка Се Облекуваат 2018 Првата Причест Фустани За Девојки
zoom_in

Бели Деца Вечер Чипка Половина Ракави, Со Појас Бал Цвет Девојка Се Облекуваат 2018 Првата Причест Фустани За Девојки

DEN 2690.00 2832.00

Износот
check Това е достапна


Вие треба да изберете боја на вашиот појас, кој бара доплата : $10. Ви благодарам многу!

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10, Дете-11, Дете-12, Дете-13, Дете-14
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Декорација:
Шема,Лак,Чипка,Sashes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Резервоар
Деколте:
Брод Вратот
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Вистински Слики:
No
Бренд Име:
Ла estrella де мар

Слична стока во категоријата..