• Намалена цена
  • Ново
2018 Мажите е Голем капацитет Слободно време за Мода Движење Чиста Боја Еден shouldered Преносни Цилиндри Backbags
zoom_in

2018 Мажите е Голем капацитет Слободно време за Мода Движење Чиста Боја Еден shouldered Преносни Цилиндри Backbags

DEN 1531.00 2014.08

Износот
check Това е достапна


Големина : 49cm X22cm X21cm

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2018329ly
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Тиња Џеб
Декорација:
Синџири,Занитвам
Обликот:
Барел во облик на
Пол:
Мажи
Бренд Име:
FAVOCENT
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
Стил:
Мода движење
Капацитет:
36-55L

Слична стока во категоријата..