• Намалена цена
  • Ново
Гроздобер Вистинска Кожа Бизнис Briefcase за Мажи Чанта Рамо Кеси Гласник Торба 14 инчен Лаптоп Компјутер Торба Темно Кафе
zoom_in

Гроздобер Вистинска Кожа Бизнис Briefcase за Мажи Чанта Рамо Кеси Гласник Торба 14 инчен Лаптоп Компјутер Торба Темно Кафе

DEN 2276.00 4463.04

Износот
check Това е достапна


Спецификација за производ
Тип : мажите hanbag/briefcase/торба
Модел БР. : FYC-Y00037
Структура : Главни џеб/патент џеб/лаптоп џеб
Materical : вистинска кожа
Димензии : 40cm*8см*30cm
Боја : црна
Примена : Traval/Слободното Време.
Нето тежина : 1.1 kg
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред.
Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!

Големина:
40cm x8cm x30cm
Бренд Име:
GO-СРЕЌА
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
FYC-Y00037
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Материјал:
Лудиот Коњ Вистинска Кожа
Тип На Објект:
Чанта/Торба
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..