• Намалена цена
  • Ново
Алуминиум легура lThermostat Домување Coolant Црево Страната Радијатор 06A121132 За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta 2.0 L4 1999-2006 06A 121 133D
zoom_in

Алуминиум легура lThermostat Домување Coolant Црево Страната Радијатор 06A121132 За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta 2.0 L4 1999-2006 06A 121 133D

DEN 797.00 839.04

Износот
check Това е достапна


Пакување детали : 1 X Термостат Домување Coolant Црево Страната Радијатор Дел број : 06 A 121 132 06 A 121 133 D Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја :
Крај :
Референтни информации :
1999 Golf 2.0 L4 A4 2000-2006 Golf 2.0 L4 1999 Jetta 2.0 L4 A4 2000-2005 Jetta 2.0 L4

Поставување на Возило:
ПРЕД
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
8
Jetta-Година:
2002,2003,2001
Производителот Дел Број:
06A121132 ,06A 121 133D
Објектот Тежина:
0.5
Бренд Име:
DCOC
Специјални Функции:
no
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Објектот Висина:
8
Осветленост Дел Број:
06A121132 ,06A 121 133D
Фолксваген Модел:
jetta
Објектот Должина:
25
Другиот Дел Број:
06A121132 ,06A 121 133D
Запалка приклучок за Собранието потекло:
Кина
Режимот на транспорт:
превозот
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
VW
Fitment :
1999-2006 голф 1999-2005 J

Слична стока во категоријата..