• Намалена цена
  • Ново
ДОКСА 1.8 92KW Моторот на Воздухот Системот за Издувни гасови се Пропустливи Филтер Црево Катетер За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 A4 Avant A6 058133356D 058 133 356D
zoom_in

ДОКСА 1.8 92KW Моторот на Воздухот Системот за Издувни гасови се Пропустливи Филтер Црево Катетер За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 A4 Avant A6 058133356D 058 133 356D

DEN 658.00 901.44

Износот
check Това е достапна

Дел No. : 058133356 D Друг Дел Бр. : 058 133 356 D име на Производ : Филтер за Воздух Доводната Цевка Цевка се Вклопува A4 Avant А6 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 1995-2005 се Вклопуваат Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1997-2000 1.8 92 KW За A4 1998-2001 1.8 92 KW За A6 1996-2005 1.8 92 KW
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.
(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 3-7days да пристигне во светот. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете.
КАКО ДА СЕ НЕ ГАРАНЦИЈА
1.Објектот е нов и доаѓа со гаранција.
2.Како да се не гаранција :
(1) гаранцијата ќе бидат опфатени со природни погрешни не вклучувајќи вештачки оштетени.
(2)Ако примите неисправни објект во рамките на гарантниот период. Купувачите треба да се забележи ни во рок од 3 дена и се земе слики да ни се појавуваат на штета дел и надвор од пакетот.
(3) ќе се обиде да помогне да се реши проблемот со e-mail.
(4) Враќање поштарина е купувачот одговорност. Ако тоа е проблемот на квалитетот после нашата проверка. ние ќе ги испрати истите нов објект за вас за бесплатно.
(5) Ако штетата е направена од страна на погрешна работа. Ве молиме да се постави нова цел.
ЗА ЦЕНАТА
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.

Поставување на Возило:
моторот
Специјални Функции:
Внесувањето Воздух Издувни Гасови Се Пропустливи Филтер Црево
Фолксваген Модел:
Passat
Passat-Година:
1997,2000,1998,1999
Осветленост Дел Број:
058 133 356D
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Производителот Дел Број:
058133356D
Другиот Дел Број:
058 133 356 D
Објектот Тежина:
150g
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
докса
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
7.5cm
Објектот Ширина:
7.5cm

Слична стока во категоријата..