• Ново
CTREE Професионални Притисок Corkscrew Црвено Вино Нерѓосувачки Челик Отварачки Бар Accessorie Шампањ Грозје се со Висок Квалитет Бар Алатка C351
zoom_in

CTREE Професионални Притисок Corkscrew Црвено Вино Нерѓосувачки Челик Отварачки Бар Accessorie Шампањ Грозје се со Висок Квалитет Бар Алатка C351

DEN 168.00

Износот
check Това е достапна

Име : Вино, Пиво Настроената Материјал : цинк легура Производ Големина : 16 x 5.5 x3.5cm Производ тежина : 100 G или па Пакување : Меур кеси Функција : црвено вино, пиво настроената ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање НЕКОИ СОВЕТИ : 1) Пред исплата , ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, проверете ја големината и бојата е она што го сакате.Ако најдете грешка, ве молиме контактирајте со нас! 2) Генерално, производите ќе се испрати во рамките 1-3 дена по исплата потврди и обработени од страна на Aliexpress. 3) се проценува дека времето за испорака е за 15-55 дена, само за референца, може да биде одложен поради временски или други причини. 4) Ако не го добиете вашиот парцела во рамките на купувачот заштита, контактирајте со продавачот за да ја проверите проблем или да се прошири испорака датум одеднаш. 5) Производот е обично бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта , можете да ги пратите на 17track веб-сајт. Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 6) ДОЛЖНОСТ & ДАНОК ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност. 7) Ако некои производи кои се надвор од акциите, ние ќе контакт со вас во прво време, И можете да изберете оди на чекање, или промена на други стил / боја, или да се применат за да се вратите парите. 8) одобрението за промет на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас, ако би сакал да. ПОВРАТНИ информации Доколку ви се допаѓа нашата производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.

Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Дијаметар:
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
CTREE
Лентата За Алатки Тип:
Corkscrews & Openors
Број На Модел На:
C351
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Црвено вино шише со шампањ
Големина:
16*5.5*3.5cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производ Во Боја:
Сребро.
Тежина:
About 60g

Слична стока во категоријата..