• Ново
1pc Шминка 15 Бои Concealer Палета Крем Професионална База Палета Мат Боја Маскирна Лицето Козметички Сет Контура
zoom_in

1pc Шминка 15 Бои Concealer Палета Крем Професионална База Палета Мат Боја Маскирна Лицето Козметички Сет Контура

DEN 95.52

Износот
check Това е достапна

Големина на : 15.5*10.5*1.2 CM Тежина : 80g Пакет се вклучени : 1 * 15 Боја Concealer Палета

Тип:
Concealer
Употреба:
Лице
НЕТО-WT.:
20g
Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,Масло контрола,Луничка Отстранување,Крем,Белење,Природни,Анти-навремено,Сонцето Блок,Concealer,Акни/Место Отстранување,да Заличи,Хранливи
Количина:
1
Состојка:
Concealer,Масло контрола,Крем,Природни
Формулирањето:
Крем
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
15 concealer
Бренд Име:
романтични мечка
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слична стока во категоријата..