• Намалена цена
  • Ново
Розева Кошула Велосипедизам Џерси WEIMOSTAR Жените на Отворено Велосипед Дресови Moutain Дише Ropa Ciclismo MTB Шорцеви Одговараат на 3 Видови
zoom_in

Розева Кошула Велосипедизам Џерси WEIMOSTAR Жените на Отворено Велосипед Дресови Moutain Дише Ropa Ciclismo MTB Шорцеви Одговараат на 3 Видови

DEN 1281.00 1439.52

Износот
check Това е достапна


Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Ако не знаете одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина
Ви благодариме за вашето внимание ! Розева Кошула Велосипедизам Џерси WEIMOSTAR Жените на Отворено Велосипед Дресови Moutain Дише Ropa Ciclismo MTB Шорцеви Одговараат на 3 Типа Опис : Бренд : WEIMOSTAR Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано Пол : жените Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL,(изборен) Карактеристики : Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Полите со Weimostar логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upgliding за време на јавањето. Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Три задните џебови на велосипедизмот џерси Пакет опис : џерси краток сет е 1 парчиња џерси + 1 парчиња краток
Деколте : Овој модерен јака е дизајниран да се намали триењето додека ја вози
Манжетната Детали : Внимание на детали ја поставува оваа џерси, освен, од ракав и ракавите за да го крои
Патент Детали : Овој авто-заклучување патент со мазни работи никогаш не се отвора кога ќе треба да се затвори
Џеб Детали : Тенок џебен дизајн со висок капацитет ви овозможува да носи неколку essentials додека ја вози
Ракавот : Флексибилен и заднината,Нека рака повеќе слободно да се рашири
Манжетната На Шорцеви : Висок квалитет, не се лизга лента намалува непријатност за време на возење велосипед
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Бренд Име:
weimostar
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Патент Должина:
Целосна
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Тип:
Џерси Поставува
Сезоната:
Лето
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Број На Модел На:
CD7019

Слична стока во категоријата..