• Намалена цена
  • Ново
Вино Барел Пластични Автоматско Toothpick Кутија Сад Фармацевт Носителот
zoom_in

Вино Барел Пластични Автоматско Toothpick Кутија Сад Фармацевт Носителот

DEN 265.00 331.20

Износот
check Това е достапна


Ако вашата цел повеќе од $15,Y ou може да добиете подарок.
1, се Стави на производот што сакате да го купите во количката.
2, Кликнете на "да добијат подарок" копчето ,додадете подарок за количката,а потоа ги плаќаат заедно.
3, Ние ќе ги одземе цената на подарок во вашата нарачка.
4,Ако не се купи подарок , ќе не може да подарок .
4,нема по-продажбата на политика за подароци.
100% сосема нов и висок квалитет на Виното Барел Форма Притиснете го копчето за да се издаваат на toothpick Лесен за употреба одлична декорација за вашиот дом Боја : Сребро Материјал : ABS пластика Големина : прибл. 10 x 8.5 x 10cm ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Материјал:
бамбус
Пакување:
1
Мирудии Сад стилови:
Се покрива со Дупка
Бренд Име:
wsryxxsc
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
toothpick

Слична стока во категоријата..