• Намалена цена
  • Ново
Водоотпорен Стаклено Шише Налепници Labels Домашна Кујна Тегли Налепници Chalkboard Lables Ознаки Може Да Се Користи
zoom_in

Водоотпорен Стаклено Шише Налепници Labels Домашна Кујна Тегли Налепници Chalkboard Lables Ознаки Може Да Се Користи

DEN 35.00 48.00

Износот
check Това е достапна


Водоотпорен Стаклено Шише Налепници Labels Домашна Кујна Тегли Налепници Chalkboard Lables Ознаки Може Да Се Користи
Овие chalkboard labels се направени со контакт хартија и направени во прилично остро етикети.
Повеќекратна употреба на повеќе површини и може да се користи. Само излупете го повлече еден агол и место за складирање за отпадоци,контејнери.
Јас ги користат во партии со гости името на купот. Се забавуваат!
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Големина : 9*5cm
Направено : контакт хартија.
Повеќе намени : тегла, сад, складирање корпа.
Да ви помогне да организира.
Пакет Се Вклучени :
1 x Табла Налепници Етикети.
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Бренд Име:
moonvvin
Број На Модел На:
Етикети Налепници
Пакување:
1
Големина:
S
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Хартија
Мирудии Сад стилови:
шише налепница
Употреба:
шише налепница
Капацитет:
шише налепница

Слична стока во категоријата..