• Намалена цена
  • Ново
Рек спрат дневна соба и спалната соба публикации. Цвет полица. Полица за складирање рек..083
zoom_in

Рек спрат дневна соба и спалната соба публикации. Цвет полица. Полица за складирање рек..083

DEN 1068.00 1200.00

Износот
check Това е достапна


Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Употреба:
облека
Инсталација Тип:
Кат Тип
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
001

Слична стока во категоријата..