• Ново
SZS Топла 6 Pack Сад Правоаголна Шарки Мали Контејнери за Складирање Комплет Сребрени Празни Мини Преносни Кутија, Дома Организатор
zoom_in

SZS Топла 6 Pack Сад Правоаголна Шарки Мали Контејнери за Складирање Комплет Сребрени Празни Мини Преносни Кутија, Дома Организатор

DEN 420.48

Износот
check Това е достапна


Правоаголни containerl : притисок на горниот капак за долгорочна употреба; шарки кутија за лесно отворање и затворање на
Широко се користи : Тоа може да се користи за чување на голем број на мали предмети како кармин, усна сјај, мини свеќа, козметика, примерок садови, билки, ноктите и така натаму.
Мазна површина : 4 елегантни агли, не баговите, заштита на вашите раце и лесно допир; лесна кутија за да се елиминира ризикот од било неуредна протекување на патот
Погоден за мали предмети на правото големина, може да се применува или ставете некои декорација да го красат
Количина : Вкупно 6 пакети сребро правоаголна празна кутија шарки
функција :
мала тежина, издржлив и лесен за носење.
Мазни рабови се беспрекорна и никогаш нема да му наштети на вашата страна.
Да се придржуваат на печат и добра печат, заштита на содржината од светлина и влага, и да се елиминира ризикот од истекување во текот на патувањето.
Постојат многу намени :
Тоа може да се користи како основна складирање сад за мали објекти, како шиење колекции, полнење кабли, риболов мами или куки и кабли, и сите други мали предмети кои се олесни патувањето tools.
Исто така, може да се користат како подарок кутија, не само за да се заштити производот, но исто така и прекрасен изглед.
Можете да ги красат кутија со некои убави слики или украси или панделки за да се направи повеќе стилски.
Спецификација за производ :
Количина : 6 пакети
Облик : правоаголник
боја : Сребрена
Материјал : Tinplate
Големина : 88 * 60 * 18mm
Пакет Содржина :
6 x пакети сребро правоаголна празна кутија шарки
командната линија :
Предмети може да зуи и треба да бидат завиткани во чакал во една конзерва може да ги со крпа или звук.
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Бренд Име:
SAFEBET
Тип:
Чување На Кутии & Кантите

Слична стока во категоријата..