• Ново
1pc Црна Seagrass Стомак Кошница Фабрика Тенџере Носителот Складирање Торба Mayitr Дома Декор 3 Големини
zoom_in

1pc Црна Seagrass Стомак Кошница Фабрика Тенџере Носителот Складирање Торба Mayitr Дома Декор 3 Големини

DEN 564.96

Износот
check Това е достапна


GY0002057
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Тип : Кошница
Материјал : Ратан
Боја : Црна
Големина : 38x36cm,32x28cm,22x20cm
Количина : 1pc
Пакет се вклучени :
1 x Кошница
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Големина:
38X36CM, 22X20CM, 32X28CM
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено,Виткање
Обликот:
Полигон
Употреба:
облека
Број На Модел На:
Seagrass Стомак Кошница
Решетки Количина:
Seagrass Стомак Кошница
Материјал:
Ратан
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Производот:
Seagrass Стомак Кошница
Спецификација:
3 Sizes
Оптоварување:
Нормално
Капацитет:
Нормално
Техника:
Други
Стил:
Европа И Америка Стил

Слична стока во категоријата..