• Намалена цена
  • Ново
300pcs 60x18mm L-Облик Транспарентен Акрилик Стојат Супермаркет Цената Табела Карта Носителот
zoom_in

300pcs 60x18mm L-Облик Транспарентен Акрилик Стојат Супермаркет Цената Табела Карта Носителот

DEN 8117.00 9120.00

Износот
check Това е достапна


Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Материјал:
Пластични
Производот:
накит кутија
Број На Модел На:
5x7cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
BOSSZEN
Решетки Количина:
1
Капацитет:
1

Слична стока во категоријата..