• Ново
2 Слоеви Хром Јадење Сушење Рек Сад Плоча Фах Прибор Saver Drainer Јадење Рек Кујна Складирање Полица Дома Чување Материјали
zoom_in

2 Слоеви Хром Јадење Сушење Рек Сад Плоча Фах Прибор Saver Drainer Јадење Рек Кујна Складирање Полица Дома Чување Материјали

DEN 3920.64

Износот
check Това е достапна


2 Слоеви Хром Јадење Сушење Рек Сад Плоча Фах Прибор Saver Drainer Јадење Рек Кујна Складирање Полица Дома Чување Материјали
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена. Дизајнирани специјално за Домашна Кујна. Моден дизајн и удобен за носење и чиста. Целосно нерѓосувачки челик изградба insures микроб отпор процес, санитарни. Сад Сушење Решетката се направени од издржлив и практични Хром и PP. Сад Сушење Решетката може да се исуши на чинии и чаши. Сад Сушење Решетката може да се задржи на countertop чиста и уредна, како и сува.
Спецификации : Тип : Сад Сушење Рек Материјал : Хром и ПП Боја : Сребро Функција : Подарок за Кујна Димензии : 45(L) * 24(W) * 38(H)cm / 17.7" * 9.5" * 15"
Пакување Детали : 1 × Јадење Сушење Рек N.W. : 1650g G. W. : 1950g

Тип:
Чување На Коцки
Стил:
Европа
Бренд Име:
SIBAOLU
Употреба:
Садови
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
кујна складирање
Тип:
Чување На Коцки
Член Број:
16-20pcs
Садовите Тип:
полица

Слична стока во категоријата..