• Ново
Правоаголникот Декоративни Кристал Фах Служат Фах Стакло Овошје Кујна Складирање на Храна Декоративни Дома Чување & Организација Алатки
zoom_in

Правоаголникот Декоративни Кристал Фах Служат Фах Стакло Овошје Кујна Складирање на Храна Декоративни Дома Чување & Организација Алатки

DEN 4769.28

Износот
check Това е достапна


Правоаголникот Декоративни Кристал Фах Служат Фах Стакло Овошје Кујна Складирање на Храна Декоративни Дома Чување & Организација Алатки
Големина : length40cm, ширина 26.5 см, висина 8.5 cm

Тип:
Чување На Коцки
Стил:
Европа
Бренд Име:
SIBAOLU
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Чување На Коцки
Употреба:
Храна
Материјал:
Метал
Тип:
Чување На Коцки

Слична стока во категоријата..