• Ново
Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Рек Покрие Капак Рек Стојат Лажица Кујна Чување & Организација Носителот Кујна Алатка За Дома Чување Материјали
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Рек Покрие Капак Рек Стојат Лажица Кујна Чување & Организација Носителот Кујна Алатка За Дома Чување Материјали

DEN 454.56

Износот
check Това е достапна


Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Рек Покрие Капак Рек Стојат Лажица Кујна Чување & Организација Носителот Кујна Алатка За Дома Чување Материјали
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена. Дизајнирани специјално за Домашна Кујна & Бар. Моден дизајн и удобен за носење и чиста. Идеален за одржување на вашиот готвење лажица & жешко тенџере капаци. Може да се стави било која големина, со лажица, шпатула и да ви помогне да се задржи чиста средина. Тоа може да понуди нови место за вашиот секојдневен капак одмор. Лесно да се чисти и тоа е одличен подарок за домаќинка. Спецификации : Тип : Пескарење Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Функција : Подарок за Кујна & Бар големина : 19 cm(L)*15.5 cm(W)*19 cm(H) Пакување Детали :
Пан Тенџере Покрие Капак Багажник

Тип:
Чување На Коцки
Бренд Име:
SIBAOLU
Број На Модел На:
Кујна Чување & Организација
Употреба:
Садови
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Тип:
Чување На Коцки
Член Број:
3pcs

Слична стока во категоријата..