• Намалена цена
  • Ново
Нова Мода Овошје Жените Чорапи Банана и Праска Јаболко, Јагода Лубеницата Шема Пролет, Есен Памук Слатка Симпатична Чорапи Жените подарок
zoom_in

Нова Мода Овошје Жените Чорапи Банана и Праска Јаболко, Јагода Лубеницата Шема Пролет, Есен Памук Слатка Симпатична Чорапи Жените подарок

DEN 91.00 95.52

Износот
check Това е достапна


Напомена :
Доколку вашата земја ги поддржува "Ali Express Стандард за Испорака" логистика, ние препорачуваме да изберете "Ali Express Стандард за Испорака", се повеќе и побрзо, посигурно 1. Повеќе од $9 цел | брод од страна на E-пакет(НИ)/Кина Пост препорачана Пошта | Имаат следење . 2. Помалку од $9 цел | брод од страна на Продавачот за Испорака Метод и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус | Нема следење по левата Кина . Пакет ќе пристигне околу 60 дена во нормален, и Јужна Америка и Јужна Африка треба 60-90 дена (мразам спор поради нема песна или не примаат во рок од 60 дена) 3. Ако не можете да чека 60 дена, мора да го изберете Кина Пост Воздух Mail, Epacket или Изрази. 4. Ве молиме мора да се пополни право адреса, име и презиме и телефон НЕ се провери внимателно. 5. Ако пакет е изгубен или undelivered и да се вратат назад поради погрешна адреса. Тоа е лошо за нас. Јас не може да го прифати наплата. Ве молиме! Ве молиме! Ве молиме! Било каков Проблем, Контактирајте со идеја ве Молиме да знаат дека пред цел .
Нова Мода Овошје Жените Чорапи Банана И Праска Јаболко, Јагода Лубеницата Шема
Пролет, Есен Памук Плетење Слатка Симпатична Чорапи Жени
-Aliexpress ги Прифаќа следниве начини на плаќање :
Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Господар дебитни картички, Web Money и банкарски трансфери.
-Купувачот Заштита :
Ali Express објавен по исплата потврди испорака на нарачки само.
За повеќе детали, ве молиме кликнете на линкот подолу.
Ние ќе ја испратите вашата нарачка за да ја потврдите нарачката во рок од 2-5 работни дена Ali Express.
Ние обезбедуваме Кина Пост воздухопловната, E - пакет, Бо Si ди Финска, DHL ЕМС превозот методи на глобално ниво.
-Нарачки од страна на Кина Пост обичните мали пакети покрај тоа, постои никаква трага пораки .
- Кина пост воздухопловната треба 20-60 денови за испорака (со исклучок на Бразил и оддалечените области).
-E Пакет на сад треба 7-25 работни дена.
-DHL / EMS треба 7-15 работни дена.
(Над проценува времето за испорака е само за референца.)
За Данок На
Нашата цена не вклучува даноци и други давачки, ние ќе ги прогласи ниска вредност за да им помогне на купувачите
Избегне данок. Но, проверете дали пакетот е прилагодено, тоа е вашиот одговорност е да се плаќаат даноци.
-100% Пари Гаранција за враќање на следново сценарио.
Ние не примате наредби да се обезбеди испорака пати
Предмети што не се совпаѓаат со опис
-Делумна Наплата следново.
На патот, тоа е оштетен или има проблеми со квалитетот, ќе се користат по тоа обработени фото рок од 48 часа.
Нарачки шорцеви ќе биде dealed во рок од 48 часа според фотографиите и пакет тежина.
Вашето задоволство е многу важна за нас.

Големина:
Uniform size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Број На Модел На:
wz598
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
COCOTEKK
Sock Тип:
Повик
Објектот Должина:
EU35-40
Шаблон Тип:
Банана и Праска Јаболко, Јагода лубеницата шема
Серија:
овошје чорапи
Стил:
kawaii, забавен, среќен, цртан филм
Шема:
Банана и Праска Јаболко, Јагода лубеницата
Пакет:
OPP вреќа
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Погоден за публиката:
жените, дами, девојка, женски, средношколски studen
Повод:
Празник Партија, Патување, Патување, Хип Хоп, Датира, Партија, Улица
квалитет:
Моден Висок Квалитет
синџирот на снабдување:
Директен договор со фабрика
Метод на продажба:
Мало и трговија на големо и dropshipping

Слична стока во категоријата..