• Намалена цена
  • Ново
1Pair Жените Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Женски Чорапи
zoom_in

1Pair Жените Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Женски Чорапи

DEN 46.00 48.96

Износот
check Това е достапна


Опис :
Состојба : сосема нов и висок квалитет
Боја : Флеш бела свила,Флеш сребро црна свила,Сперма сина,Шарени црна свила
Стил : Мода,Секси
Ова е харизматичен чипка свила чорапи, уникатен пенливи кристал повеќе атрактивни. Чорапи прстите и петиците се зајакнат дизајн, потрајни, погоден за носене. Тенок материјал, дише и сува.
Пакет :
Еден пар чорапи

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
CoolMax,Полиестер,Поли
Објектот Должина:
sd
Бренд Име:
HEALMEYOU
Број На Модел На:
s
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
Земја/Регион на Производство:
Кина
Стил:
мода,секси

Слична стока во категоријата..