• Намалена цена
  • Ново
iiiniim 2 Боја 1 Парови Црна долна Облека на Жените Влажни Изгледа Патент Кожа Секси Клуб Партија Бедрото Високи Остане До Чипка Флорални Чорапи
zoom_in

iiiniim 2 Боја 1 Парови Црна долна Облека на Жените Влажни Изгледа Патент Кожа Секси Клуб Партија Бедрото Високи Остане До Чипка Флорални Чорапи

DEN 300.00 410.88

Износот
check Това е достапна


Сет Вклучуваат : 1pc Бедрото Високи Чорапи
Состојба : Нова без ознака
Материјал : Кожа Faux
Боја : Црна
Стил : Бедрото-Издигнувања Порибување
Со прсти да пета Должина(приближно) : 23cm / 9 инчен
Пета на врвот Должина(приближно) : 63cm / 25 инчи
Големина : Една Големина совршено се вклопуваат мала големина
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
iiniim
Материјал:
Spandex
Објектот Должина:
25 inch
Број На Модел На:
10013733

Слична стока во категоријата..