• Намалена цена
  • Ново
ПЈЕР поло машки чорапи 5 парови Чист памук sock везени ЛОГОТО невидливи цврсти бои лето Мажите Чорапи Секојдневен Бизнис Meias Сокс
zoom_in

ПЈЕР поло машки чорапи 5 парови Чист памук sock везени ЛОГОТО невидливи цврсти бои лето Мажите Чорапи Секојдневен Бизнис Meias Сокс

DEN 410.00 431.52

Износот
check Това е достапна


Материјал : Памук
За сезоната : есен и зима
Погоден за полот : мажите
Соодветна Големина : EUR39-44
Карактеристики : абсорбента, обликување, deodorant, анти-триење, дише

Големина:
One Size
Бренд Име:
PIERPOLO
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
PS-1989 година
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Стил:
Џокер
Функција:
Пот Апсорпција, Deodorant, Вентилација, Анти Beriberi
За сезоната:
Пролет, Лето
Шема:
Полна Боја
Се применуваат за родова:
Машки
Големина:
Сите код EUR38-44

Слична стока во категоријата..