• Намалена цена
  • Ново
Нигериската Чипка Ткаенини Најновите Швајцарската Voile 2018 Злато Sequins Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија Африкански Чипка Материјал Со Sequins
zoom_in

Нигериската Чипка Ткаенини Најновите Швајцарската Voile 2018 Злато Sequins Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија Африкански Чипка Материјал Со Sequins

DEN 3825.00 5032.80

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте На Нашата продавница
Нашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н. Р. Кина. Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата веб-страница. Па ве молиме да одиме во нашиот веб-сајт да видите повеќе нови дизајни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Многу ви благодарам,и се надевам дека ќе уживате во водењето бизнис со нашата продавница!
Тип На Производ
Предмети Име
Должина
Ширина
Снабдување Тип
Пердув
Превозот
швајцарскиот voile чипка
Африкански guipure Чипка
5 метри
се однесуваат на физичките
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог
Еко-пријателски
5-7 работен ден од DHLПРОЗОРЦИFedex
Нигериската Чипка Ткаенини Најновите Швајцарската Voile 2018 Злато Sequins Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија Африкански Чипка Материјал Со Sequins
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена, а ќе се одржи вашата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union moneygram и така натаму.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Хеклани
Ширина:
inch
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Број На Модел На:
ZDDYS20
Материјал:
Нето Платно
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Voile
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
крпа униформа партија венчаница секојдневно се облекуваат
боја:
Ве молиме погледнете го физички
Големина:
There are 5 yards in each piece
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..