• Намалена цена
  • Ново
Црвено 2017 Најновите француски Нигериската Laces Ткаенини вода зелена Висок Квалитет Tulle Африкански Laces Ткаенина Со Камења За Свадба
zoom_in

Црвено 2017 Најновите француски Нигериската Laces Ткаенини вода зелена Висок Квалитет Tulle Африкански Laces Ткаенина Со Камења За Свадба

DEN 3075.00 5802.24

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на Вовед : На Tulle Чипка Ткаенина Е голема класа на везови чипка, ќе имаат убави и посебен модел може да биде со свој значење за дизајн кога е во процес на производство. Тоа се дебели и цврсти,е врвот на модата во Нигерија Партија Фустан. Овој вид на чипка е Roen, се Чувствува повеќе comforatble. Roen го прави повеќе од три-димензионални ДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиенти
Конечно,њу џерси сега може исто така да обезбеди ЧИПКА ТКАЕНИНА за нашите почитувани клиенти.Земете добар поглед и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви интересира тука.
Уживајте во вашата шопинг време во ТРГОВСКИОТ БАЗА
Производ Descripstion
Еве ги деталите за чипка ткаенини :
Објектот е во парк и се подготвени да брод
Состојба : нова и unworn
Материјал : 100% Сомот
Ширина : 55"
Дизајн : Африкански дизајн
Материјал : voile ткаенина
Тежина : околу 2kilogram/5yards
Пакување : 5 дворови/парче,15 метри/пакет
Боја : мулти-боја како што е прикажано на фотографиите
Производи покажува :
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради shootin Бесплатен Превозот за 5 Метри !! 2016 година Најновите Модни француска Чипка хумор
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект
имајте на ум : може да биде царина и треба да се плати од страна на купувачот. даночната зависи, ако пакетот е проверуваат од страна на локалните обичаи и политика на различни земји(expecially во Германија и Др. западно-европски земји и Африканска земја. ) Можете да оставите порака кога ставање цел за колку сакате од нас да се стави на фактурата. Ви благодарам многу.
.
Ние ги користиме на курирската служба DHL или FEDEX да ги испратите сите предмети што треба да ги споделите со нашите клиенти за да се добие своите работи, во рок од само 3-7 работни дена. Имаме најдобрите работи,најдобро служи,најдобра цена,најдобар дизајн . A. Сите предмети се бесплатен превозот од DHL,fedex,можете да добиете на стоки само во рок од 3-7 работни дена,се надеваме дека сите thie клиентот може да се добие на стоки во прв пат. Б. Ние ќе испорака на стоки во рок од 48 часа откако ќе се добие совети на плаќање. В. Клиентот треба да го потврдат на испорака на информации кога цел,причина ние испрати стоката според деталите кои ќе го напушти во aliexress.Ако има потреба од секоја промена,ве молиме да се напомене таму. D. купувачот имаат одговорност да си дозволат на доход и/или должност задолжени од нивните земји, ако не е потребно. Повратни информации Вашите повратни информации е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
JL225
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
51/52inch
Техника:
Хеклани
Повод:
Африкански Модни Облека за Повод,Свадба,забава итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Употреба:
Облека,Фустан,Жените се Облекуваат,Нигерија фустан,Партија облечи,Свадба се облекуваат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Ployester, Organza, Француска Чипка
време на испорака:
3-5 работен ден
Функција:
Чипка Свадба Фустани
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..