• Намалена цена
  • Ново
10 Јарди Бела Чипка Лента Широка Лента африкански чипка ткаенина чипка кроења за шиење додатоци за Декорација Везени Облека
zoom_in

10 Јарди Бела Чипка Лента Широка Лента африкански чипка ткаенина чипка кроења за шиење додатоци за Декорација Везени Облека

DEN 25.00 27.84

Износот
check Това е достапна


10 Јарди Убава Бела Чипка Лента Лента француски африкански чипка ткаенина Чипка За Шиење Декорација Везени Прибор за Облека
Ширина : Како на сликата покажува
должина : 10 јарди (1yard=0.9144 Метар)
име на производ : Убава Бела Чипка Лента
Note1 : Можете да изберете различна боја сакате .
Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
За Нас
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
За Нарачки
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
Shippint
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
Плаќање
1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Повратни информации
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
Нема . 1# - Не . 38#
Техника:
Извезена
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ширина:
As the picture shows
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SMT-ЗАНАЕТ
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Должина:
10 јарди (1yard=0.9144 Метар)
Име на производ:
Убава Бела Чипка Лента
боја:
Бела
Големопродажните цени:
Ве молам контактирајте ме, може да имаат попуст.

Слична стока во категоријата..