• Намалена цена
  • Ново
Африкански Чипка Ткаенини 5yard Снег Guipure Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет на Нигериската Кабелот Чипка Ткаенина За Свадба Фустани CHY052
zoom_in

Африкански Чипка Ткаенини 5yard Снег Guipure Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет на Нигериската Кабелот Чипка Ткаенина За Свадба Фустани CHY052

DEN 3384.00 4512.00

Износот
check Това е достапна

Африкански Чипка Ткаенини 5yard Снег Guipure Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет на Нигериската Кабелот Чипка Ткаенина За Свадба Фустани CHY052 1.Позадина : памук 2.Ширина : 51"~52" ширина
3.Пакување : 5 y или 15 y пакување
4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPS-от
5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.
6.Плаќање : Запад union, Money gram, T/T
Ние снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др. Голема количина на свежа акции се снабдува секој месец да се исполнат и на веледрогеријата и мало цел барања. Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.
Производи покаже :
Убавината покаже :
Плаќања :
Т/T,Wester Union,Money Gram, Paypal се исто така прифатливо.
Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од 3 дена откако ќе конкурираат на објектот,предизвика акции менуваат брзо.
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца, pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производи. Ако за жал ќе се најдат предмети да се купи незадоволни, ве молиме обидете се да не контактирате во прв пат, и ние ве уверам дека ние ќе се најде најдобар начин да се направи тоа за вас.
Превозот :
Превозот е потполно бесплатно .
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена после потврда на плаќањето, обично ќе мора во рок од 7-15 работни дена, што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите за 2 дена откако ќе ви испратиме следење на број.
Продажба-по-sevrvice :
Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве молиме ни e-mail на слики,ќе испрати нов сет веднаш штом ќе може да.Ако стоката не е задоволен,да ја прифатиме наплата или да го промените,но стоката треба да се чува во оригиналното пакување не се користи,превозот и ракувањето цена да не се враќа.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.
Добредојдовте!!!!!!

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Број На Модел На:
CHY052
Декорација:
Чипка
Техника:
Ткаени
Ширина:
51/52
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Најлон
Материјал:
Памук
Употреба:
крпа, униформа , партија, свадба, се облекуваат
Пакет:
5 Метри
Трговија на големо MOQ:
150 метри
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
време на испорака:
3-5 дена
начин на плаќање:
western union, money gram, банкарски трансфер
Дизајн број:
CHY052
Тежина:
2 KG

Слична стока во категоријата..