• Намалена цена
  • Ново
MLAEY 3D Трендафил Цвеќе Бисер Чипка Фустан Декорација Чипка Ткаенина Applique Средување на Материјали за Шиење 1yards
zoom_in

MLAEY 3D Трендафил Цвеќе Бисер Чипка Фустан Декорација Чипка Ткаенина Applique Средување на Материјали за Шиење 1yards

DEN 176.00 191.52

Износот
check Това е достапна


MLAEY 3 D Трендафил Цвеќе Бисер Чипка Фустан Декорација Чипка Ткаенина Applique Средување на Материјали за Шиење 1yards
1). Материјал : 100% полиестер
2). Димензии : Дијаметар од 2,5 cm
3). Пакетот вклучува : 1yards
4). боја :

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Beaded
Ширина:
2.5cm
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
2
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
MLAEY
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh

Слична стока во категоријата..