• Ново
6Meters/Многу 33cm Широк Мулти Боја Црна, Сива Цвеќиња Чипка Ткаенина за Шиење Декорација DIY се Облекуваат Алишта рачно изработени Applique
zoom_in

6Meters/Многу 33cm Широк Мулти Боја Црна, Сива Цвеќиња Чипка Ткаенина за Шиење Декорација DIY се Облекуваат Алишта рачно изработени Applique

DEN 1919.52

Износот
check Това е достапна


Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
AtSKnSK
Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
skxs1125
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Ширина:
33cm
Ткаенина Тип:
Voile
Тип На Производ:
чипка ткаенина
Трговија на големо:
Добредојдовте на дозволете ми да знам
боја:
шарени

Слична стока во категоријата..