• Намалена цена
  • Ново
Нови 5Yard/Многу 1.5 cm Chiffon Лента Лента Pleated Chiffon Чипка Намали Комбинација Материјал DIY Шиење&Headwear Додатоци за Декорација
zoom_in

Нови 5Yard/Многу 1.5 cm Chiffon Лента Лента Pleated Chiffon Чипка Намали Комбинација Материјал DIY Шиење&Headwear Додатоци за Декорација

DEN 138.00 181.44

Износот
check Това е достапна


Опис На Производот
5 Yard/Многу 1.5 cm Chiffon Лента Лента Pleated Chiffon Чипка Намали Комбинација Материјал DIY Шиење&Headwear Додатоци за Декорација || Состојба 100% Нов || Боја како на сликата show || Материјал Полиестер || КОЛИЧИНА 5 Y/многу
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2). Ако сакате да се измеша нарачки, pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
1). Предмети се испраќаат само по уплата.
2). Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од ЕМС или DHL бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
1). Можете да платите користејќи Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2). Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay,Carta Si,4 B Поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
1). Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condion за враќање на парите или замена.
2). Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
1). Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2). Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3). Pls не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Ширина:
8mm
Бренд Име:
Tissy
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
K1214-5Y
Ткаенина Тип:
плетенка чипка
Количина:
5Y
НЕМА.:
KH-30
Повод:
Дома Свадба Партија DIY Подароци Декорација
боја:
Како се покаже слика

Слична стока во категоријата..