• Намалена цена
  • Ново
10Meter/Многу 0.5 CM Широк Плетенка Чипка Панделки Ткаенина Коса Бенд Носат Украси DIY Шиење Декорација Додатоци Чипка Скратува
zoom_in

10Meter/Многу 0.5 CM Широк Плетенка Чипка Панделки Ткаенина Коса Бенд Носат Украси DIY Шиење Декорација Додатоци Чипка Скратува

DEN 409.00 671.52

Износот
check Това е достапна


Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
AtSKnSK
Материјал:
Полиестер / Памук
Декорација:
Чипка
Ширина:
0.5cm
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
skxs1139*10
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Плетенка
Тип На Производ:
чипка лента
Трговија на големо:
Добредојдовте на дозволете ми да знам
боја:
шарени

Слична стока во категоријата..