• Ново
10.5 СМ Природни рачно изработени Дрвен Сад Круг костеновата Ориз Супа Јадење Сад Премиум Кујнски Прибор Садови Јапонски Чинии
zoom_in

10.5 СМ Природни рачно изработени Дрвен Сад Круг костеновата Ориз Супа Јадење Сад Премиум Кујнски Прибор Садови Јапонски Чинии

DEN 623.52

Износот
check Това е достапна

10.5 СМ Природни рачно изработени Дрвен Сад Круг костеновата Ориз Супа Јадење Сад Премиум Кујнски Прибор Садови Јапонски Чинии
Meterial : костеновата
Големина : 10.5 X6.8 CM
Тежина : 0.2 KG/ЕЕЗ
Овој производ е извезен во Јапонија. Квалитетот е многу добар.
Известување ова е вистинско дрво објект, мора да се биде подалеку од топлина. Па ве молиме да бидете свесни на следните точки :
Не се стави во микробранова печка.
Не се стави во дезинфекција кабинет.
Не го стави на оган или во близина на шпоретот.

Дијаметар:
10.5X6.8CM
Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Техника:
Handpainted
Производство:
Еден
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YF-WY11
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Капацитет:
Бренд Име:
smallsweet
Материјал:
Дрво

Слична стока во категоријата..