• Намалена цена
  • Ново
Големо дрво супа сад со лажичка здрава храна контејнери вечера јадења гроздобер салата од ориз Јапонски стил садови тестенини сад
zoom_in

Големо дрво супа сад со лажичка здрава храна контејнери вечера јадења гроздобер салата од ориз Јапонски стил садови тестенини сад

DEN 341.00 426.72

Износот
check Това е достапна

Големо дрво супа сад со лажичка здрава храна контејнери вечера јадења гроздобер салата од ориз Јапонски стил садови тестенини сад

Dinnerware Тип:
Чинии
Шаблон Тип:
Цврста
сертификација:
ЕЕЗ,SGS,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
flowerherd
Производство:
Еден
Број На Модел На:
Големо дрво супа сад со лажичка
Капацитет:
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Количина:
1
Материјал:
Дрво
Техника:
Мраз

Слична стока во категоријата..