• Намалена цена
  • Ново
2018 Doki Doki Литература Клуб Sayori Cos Јуриј Natsuki Cosplay чевли аниме чизми
zoom_in

2018 Doki Doki Литература Клуб Sayori Cos Јуриј Natsuki Cosplay чевли аниме чизми

DEN 2419.00 2880.00

Износот
check Това е достапна


2018 Doki Doki Литература Клуб Sayori Cos Јуриј Natsuki Cosplay чевли аниме чизми
Материјал : кожа
Обичај циклус за 5-10 работни дена
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
6.Глуждот турнеја
Превозот :
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел .
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
1. Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот)(помалку од 2 KG) Ќе трае околу 15~35 работни дена да пристигне, ќе се Обезбеди
следење на број. (но малку подолго време,
треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени).
2. Можете да изберете EMS, тоа трае околу 10~15 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
3. Можете да изберете DHL, тоа трае околу 4-10 работни дена

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
NSOKING
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Sayori Cos Јуриј Natsuki
Извор:
Doki Doki Литература Клуб
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Унисекс

Слична стока во категоријата..