• Ново
2018 Ballroom латинска танц чевли Средината на пета Танц чизми за жените девојка Долго чевли Велур Големи попусти Слободни да добиваат сини картони 7339
zoom_in

2018 Ballroom латинска танц чевли Средината на пета Танц чизми за жените девојка Долго чевли Велур Големи попусти Слободни да добиваат сини картони 7339

DEN 1496.64

Износот
check Това е достапна


Име На Производ
2017 Ballroom латинска танц чевли Средината на пета Танц чизми за жените девојка Долго чевли Велур Голема
попусти Слободни да добиваат сини картони 7339
Материјал
Платно/Свинска кожа горниот,крава велур outsole
Боја
3 дизајни : Црна/Розова/Црвена (85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја
разликата се должи на различни монитори и светилки)
Големина
Возрасни US4-US9
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Бразил.
ект
Забелешка
Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена
Возрасни големина на :
US3.5=FR34= за 22cm нога должина =8.66 инчи
US4.5 = FR 35= за 22.5 cm нога должина =8.86 инчи
US5.5= FR 36= за 23cm нога должина = 9.06 инчи
US6 = FR 37= за 23.5 cm нога должина =9.25 инчи
US7= FR 38= за 24cm нога должина =9.45 инчи
US8 = FR 39= за 24.5 cm нога должина =9.65 инчи
US8.5= FR 40= околу 25см нога должина =9.84 инчи
US9 = FR 41= околу беа 25,5 см нога должина =9.84 инчи
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //global.cainiao.com(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина потребни од страна на купувачот.Па може да се остават порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Ниво На Пракса:
Професионални
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Бренд Име:
TIEJIAN
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Декорација:
Pleated
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
Латекс
Датум На Издавање:
Summer2016
Пета Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
XC-7338
Горниот Материјал:
Платно
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..