• Намалена цена
  • Ново
Црни Кожени Чевли За Жени Со Дебели Дами Плитки Устата Со Окупација Жените Чевли Мал Плоштад Спортски Чевли
zoom_in

Црни Кожени Чевли За Жени Со Дебели Дами Плитки Устата Со Окупација Жените Чевли Мал Плоштад Спортски Чевли

DEN 1904.00 3661.44

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
ruimo
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Датум На Издавање:
Summer2017
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Танц Чевли Тип:
танц патики
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Ниво На Пракса:
Напредни

Слична стока во категоријата..