• Намалена цена
  • Ново
Двојно 3 Бои Двојно Тешко четка за Заби Четка Орална Нега за Заби Грижа Алатка Висок Квалитет на Четка за заби Четка за заби Антибактериски
zoom_in

Двојно 3 Бои Двојно Тешко четка за Заби Четка Орална Нега за Заби Грижа Алатка Висок Квалитет на Четка за заби Четка за заби Антибактериски

DEN 43.00 48.00

Износот
check Това е достапна

100% Висок квалитет.
Изработени од Еко-пријателски материјал,безбедно да се користи.
Мека бамбус влакна,ќе не боли вашиот заб.
Совршен подарок за вашите пријатели,семејство,итн.
Спецификации :
Четка жица материјал : мека четка
Тежина : 10g/еез
ОЕМ : прилагодено трговија на Големо
Пакување : кутија
Пакетот Вклучува : 1* Меки Влакна Четка За Заби
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики
СОВЕТИ
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака 1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 15-45days. 2.Кина Пост Воздух Mail 15-35days. 3.EPacket 10-20days. 4.EMS 5-10days. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Бренд Име:
zhuyiyuan
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
YC-805
Материјал:
PP+PS+PBT
Големина:
18CM*1.4CM*0.6CM
Количина:
1
Тип На Објект:
Четка за заби
Материјал:
PP+PS+PBT
четка за заби карактеристики:
Заштита на животната средина
Ние им служи на:
логото обичај / пакување прилагодување
Применливи сцена:
Семејство / Патување
Тежина:
18g
ОЕМ:
прилагодено трговија на големо

Слична стока во категоријата..